jakość powietrza dofinansowanie fundusz
Opublikowano 11 maja 2023

Wojewódzkie Finały "Piłkarska Kadra Czeka"

Wojewódzkie Finały

We wtorek 9 maja 2023 r. na Stadionie Miejskim w Miejskiej Górce odbyły się wojewódzkie finały turniejów dziewcząt: "Piłkarska Kadra Czeka" oraz "Mała Piłkarska Kadra Czeka". Do Miejskiej Górki przyjechały drużyny, które wywalczyły sobie prawo gry w finałach, wygrywając we wcześniejszych turniejach rejonowych.

W starszej kategorii wiekowej wygrał zespół reprezentujący powiat koniński, natomiast w młodszej ekipa ze Środy Wielkopolskiej. Najlepsze zespoły zostały uhonorowane pucharami oraz medalami, które wręczył burmistrz Miejskiej Górki Karol Skrzypczak.

Organizatorem wydarzenia było: Wielkopolskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych, a współorganizatorami: Gmina Miejska Górka i Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce.