Interaktywna mapa

IX Plebiscyt na Najpopularniejszegi i Najlepszego Sportowca 2008 roku rozstrzygnięty

 

W piątek 13 lutego br. w Sali Widowiskowej Ośrodka Kultury w Miejskiej Górce dokonano rozstrzygnięcia IX Plebiscytu na Najpopularniejszego i Najlepszego Sportowca 2008 roku.
W uroczystości udział wzięli Wicestarosta Rawicki Zygmunt Wolny, Burmistrz Miejskiej Górki Karol Skrzypczak, Sekretarz Miejskiej Górki Adam Bandura oraz radni, prezesi, działacze, trenerzy gminnych klubów sportowych i stowarzyszeń, nominowani sportowcy oraz liczni goście.
 
Wyboru Najpopularniejszego Sportowca dokonali czytelnicy „Wiadomości Miejskogóreckich” głosujący na specjalnie przygotowanych kuponach zamieszczonych w gazecie. W tegorocznej edycji nominowanych było 36 kandydatów z 5 klubów sportowych.
Tytuł Najpopularniejszego Sportowca przypadł Arnoldowi Ratajskiemu z UKS Ju-Jitsu i Judo. Drugie miejsce zajął Kornel Ratajski również zawodnik UKS Ju-Jitsu i Judo, a trzecie Kacper Zimny reprezentujący Klubu Sportowy SPARTA.
 
NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC GMINY MIEJSKA GÓRKA 2008
Klasyfikacja końcowa
 
Lp.
Imię i nazwisko
 
Małe punkty
 
    1
 
Arnold Ratajski (UKS Ju-Jitsu i Judo)
395
 
    2
 
Kornel Ratajski (UKS Ju-Jitsu i Judo)
334
 
    3
 
Kacper Zimny   (KS SPARTA)
255
 
    4
 
 
Emilia Maćkowiak (UKS Ju-Jitsu i Judo)
154
 
    5
 
Tomasz Kokot    (KS SPARTA)
96
 
    6
 
 
Patryk Rakowski (UKS Ju-Jitsu i Judo)
94
 
    7
 
 
Mateusz Kusztelak (UKS Ju-Jitsu i Judo)
75
 
    8
 
Eryk Poraszka (UKS Ju-Jitsu i Judo)
74
 
    9
 
 
Sebastian Naglik (UKS Ju-Jitsu i Judo)
67
 10
 
Kacper Pląskowski  (MKSW PAT)
59
 
 
 
Do nadesłanych przez czytelników głosów Kapituła Plebiscytu przyznała swoje punkty i tak wyłoniono Najlepszego Sportowca 2008 roku, którym został Arnold Ratajski reprezentujący UKS Ju-Jitsu i Judo.
 
 
 NAJLEPSZY SPORTOWIEC GMINY MIEJSKA GÓRKA W 2008 ROKU
Klasyfikacja końcowa

 

 
 
Miej
sce
 
Imię i nazwisko
Duże punkty Czytelników
Duże punkty Kapituły
Suma punktów
 
   1
 
Arnold Ratajski (UKS Ju-Jitsu i Judo)
20
31
51
 
   2
 
Kornel Ratajski (UKS Ju-Jitsu i Judo)
19
25
44
 
   3
 
Paweł Łakomy (TSB DEMONY)
-
37
37
 
   4
 
Tomasz Kokot    (KS SPARTA)
16
20
36
 
   5
 
Adam Matysiak (MKSW PAT)
10
24
34
 
   6
 
Kacper Zimny    (KS SPARTA)
18
15
33
 
   7
 
Emilia Maćkowiak (UKS Ju-Jitsu)
17
14
31
 
   8
 
Marcin Czwojdrak (TSB DEMONY)
-
26
26
 
   9
 
Patryk Rakowski (UKS Ju-Jitsu )
15
7
22
10
 
Rafał Skrzypczak (KS SPARTA)
-
19
19
 

 


 Więcej informacji na stronie www.osrodekkultury.info

 


Miasta partnerskie

DobruskaTurbiwÁbrahámhegy

IAP Portal - (C)opyright by TELEKOM.pl Sp. z o.o.