Interaktywna mapa

Zmiany w ruchu na ul. Leśnej


 

W środę, 16 listopada odbyło się zebranie Rady Osiedla w Miejskiej Górce, w którym udział wzięli przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Miejskiej Górce – burmistrz, Karol Skrzypczak oraz kierownik Referatu ds. Inwestycji, Piotr Poprawa.
            Celem spotkania było zaopiniowanie zmiany organizacji ruchu na ul. Leśnej. Wniosek został złożony przez jej mieszkańców, przeważyły argumenty o niebezpieczeństwie, jakie niesie za sobą przejazd pojazdów na tak wąskiej drodze. Wcześniej z tego powodu doszło na niej do kolizji drogowej. Rada Osiedla postanowiła, że jednokierunkowy pas na ul. Leśnej powstanie na odcinku od cmentarnego parkingu, aż do probostwa. Ruch dwukierunkowy natomiast przebiegać będzie od ul. Sikorskiego do ul. Spacerowej. Zmiany zostaną wprowadzone po uzyskaniu pozytywnej opinii Wydziału Komunikacji i Dróg, Starostwa Powiatowego w Rawiczu.

         W trakcie spotkania burmistrz zrelacjonował także przebieg dotychczasowych prac, związanych z budową kanalizacji sanitarnej oraz przedstawił plany jej realizacji na kolejne miesiące.

wyk. Agnieszka Psarska


IAP Portal - (C)opyright by TELEKOM.pl Sp. z o.o.