Interaktywna mapa

Mistrzostwa Polski Ju Jitsu w Sochaczewie z udziałem naszych zawodników


W niedzielę 15 kwietnia w Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski Ju Jitsu. W najbardziej prestiżowych zawodach organizowanych przez Polski Związek Ju Jitsu i Dragon Fight Club Sochaczew udział wzięło kilkuset zawodników z kilkudziesięciu klubów z całej Polski. W niezwykle wyczerpującym  turnieju świetnie spisali się zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Ju Jitsu i Judo Miejska Górka, którzy w konkurencjach fighting i newaza zdobyli jeden złoty, trzy srebrne oraz osiem brązowych medali.

Poniżej przedstawiamy końcowe wyniki Mistrzostw Polski Ju Jitsu - Sochaczew 15.04.2018 r.

Fighting : 


Miejsce I :

Łukasz Gryczka + 66 kg (U15)

Miejsce II  :

Arnold Ratajski + 94 kg (senior)
Michał Łysiak 77 kg (U 21 kontuzja w finale)
Marlena Gryczka 52 kg (U15)

 

Miejsce III : :

III Kacper Hądzlik 66 kg (U15)
III Oskar Szczęsny 41 kg(U15)
III Kinga Dąbrowicz 48 kg(U15)
VII Agnieszka Fengler 48 kg(U15)

Ne waza :

III Marlena Gryczka 52 kg (U15)
III Oskar Szczęsny 41 kg(U15)
III Kinga Dąbrowicz 48 kg(U15)
III Agnieszka Fengler 48 kg(U15)
III Łukasz Gryczka +66 kg

Brawa należą się również Marcinowi Jędryczce (U21) i Dawidowi Pytiakowi (U21), którzy po bardzo dobrych walkach odpadli z mistrzostw w fazie eliminacyjnej.

Dzięki znakomitej postawie na macie wszystkich zawodników UKS Ju JItsu i Judo Miejska Górka zdobywając dwanaście  medali osiągnął największy w historii swoich startów sukces w zawodach rangi Mistrzostw Polski. Przynależność do krajowej czołówki stawia kolejne wyzwania przed szkoleniowcami oraz zawodnikami z Miejskiej Górki. Trenerzy oraz zawodnicy miejskogóreckiego klubu liczą na powołania do Kadry Narodowej w Pucharze Świata w Grecji oraz w Mistrzostwach Europy we Włoszech (U21/U18) i Gliwicach (seniorzy). 


IAP Portal - (C)opyright by TELEKOM.pl Sp. z o.o.