Interaktywna mapa

Muzyczne barwy jesieni


Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce zaprasza na  koncert JESIEŃ Z MUZYKĄ, który odbędzie się 25 listopada br. Organizowana od kilkunastu lat impreza zdobyła sobie uznanie, przede wszystkim, wśród miłośników bluesa, rocka, reggae oraz innych gatunków muzycznych. Podobnie jak w poprzednich edycjach, nie tylko muzyka, wypełni jej program.

 Wydarzenie rozpocznie się wernisażem wystawy prac malarskich "Pędzlem opowiedziane ..." Stefanii Gembiak, należącej do, działającego przy OKSiAL  koła plastycznego TRZY KOLORY. Dla autorki będzie to premierowa autorska wystawa, na której zaprezentuje kilkanaście prac wykonanych w ostatnich latach działalności malarskiej. Ekspozycję będzie można oglądać w budynku OKSiAL, do 8 grudnia br. 

Niezwykle interesująco zapowiada się muzyczna część wydarzenia. Wystąpią w nim wykonawcy doskonale znani w naszym środowisku. O godzinie 20.00 sympatycy powstałego kilkanaście lat temu zespołu KATHARSIS, założonego przez gitarzystę Mirosława Szymankiewicza, będą mieli okazję usłyszeć kapelę w zmienionym składzie i nowym, rockowo - bluesowym repertuarze.  

Lider kapeli wystąpi także w dobrze znanym bywalcom jesiennych koncertów duecie gitarowym ACOUSTIC PROJECT, który tworzy z Danielem Szymankiewiczem. Obaj obdarzeni są talentem i wielką pasją do muzyki. W swoich autorskich utworach, z dużym wyczuciem łączą style muzyczne, przede wszystkim blues, flamenco i jazz. 

            Na godzinę 21.00 organizatorzy zaplanowali występ gitarzysty DAMIANA WELKI, który w maju bieżącego roku wydał swoją pierwszą, solową płytę "Silent & Wind". Znajduje się na niej jedenaście autorskich, instrumentalnych kompozycji gitarowych. Muzyk zagra wspólnie z jednym z najlepszych polskich i europejskich perkusistów Zbigniewem Lewandowskim, znakomitą basistką Joanną Dudkowską i wokalistą Waldemarem Lisieckim.

Uczestnicy imprezy będą także mieli okazję posłuchać występów młodzieży szkolnej, uczęszczającej na odbywające się w OKSiAL, lekcje gry na gitarze.

   

SOBOTA, 25 LISTOPADA 2017 ROKU.- GODZ. 19.00

 

Wstęp wolny  !!!

 

Szczegóły na stronie internetowej www.osrodekkultury.info

 

 

 


IAP Portal - (C)opyright by TELEKOM.pl Sp. z o.o.