Interaktywna mapa

Pieski do adopcji


 

Na terenie Zakładu Gospodarki Komunalnej w Miejskiej Górce ul. Kobylińska 36  przebywają trzy suczki do adopcji. Osoby, które chciałyby dać im dom i opiekę, proszone są o kontakt pod nr. Tel.: 608 701 511

 

 

Mała, czarna suczka z białymi skarpetkami i białym krawacikiem jest bardzo sympatyczna i towarzyska. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Jest to psiak o ślicznym wyglądzie i cudownym charakterze. Suczka jest chętna do zabaw. Ufnie patrzy w oczy człowiekowi, jej spojrzenie potrafi roztopić serce największego twadziela.

 

 

Średniej wielkości, jasnobrązowa sunia z czarnym grzbietem. Do nowych ludzi podchodzi z lekkim dystansem, lecz już po chwili nadstawia się do miziania. Jest psem energicznym i bardzo wesołym pogodnym, zawsze uśmiechniętym. Suczka czeka na nowych właścicieli, którzy ją pokochają i dadzą ciepły, odpowiedzialny dom.

 

 

Kolejna sunia jest bardzo ufna, spokojna i wesoła. Przychodzi, żeby ją pogłaskać, przytulić. Uwielbia pieszczoty i drapanie po grzbiecie. Jest wręcz stworzona do głaskania. Cieszy się na widok człowieka, macha radośnie ogonkiem i prosi o pieszczoty. Jest dość duża, ale bardzo łagodna.

 

Pieski przebywające na terenie Zakładu są młode, mają kilka miesięcy.

W momencie odbioru każdy piesek otrzyma wyprawkę w postaci obroży, smyczy i karmy. Każda suczka będzie zaszczepiona i będzie posiadała książeczkę szczepień.

Pieski są idealnymi towarzyszami zarówno dla dzieci, dorosłych oraz osób starszych. Dla naszych piesków szukamy przede wszystkim odpowiedzialnych i kochających właścicieli.

Serdecznie zapraszamy do adopcji.


Miasta partnerskie

DobruskaTurbiwÁbrahámhegy

IAP Portal - (C)opyright by TELEKOM.pl Sp. z o.o.