Interaktywna mapa

Dni Miejskiej Górki z Rafałem Brzozowskim


             Wszyscy, którzy szukają dobrej rozrywki w drugi weekend lipca powinni wybrać się do Miejskiej Górki. Organizatorzy tegorocznych obchodów Dni Miasta przygotowali ciekawy program, na który składają się koncerty i występy zespołów muzycznych, solistów oraz grup tanecznych. Na estradzie, która ustawiona zostanie na stadionie miejskim zobaczymy i usłyszymy znakomitych wykonawców reprezentujących różne style artystyczne.

  W sobotę 8 lipca imprezę rozpoczną występy utalentowanych dzieci i młodzieży z placówek oświatowych gminy Miejska Górka. Koncertowa część dnia zacznie się w rytmach popularnego raggae, w które publiczność wprowadzi „Kefir Band” z Obornik Śląskich. Kolejnym zespołem, którego zobaczymy na scenie będzie miejskogórecka kapela rockowo – bluesową „Katharsis”.  Po niej zaprezentuje się Jacek Zieliński, były wokalista zespołu „Bolter” w programie „Daj mi tę noc – show”. Ostatnie dwa sobotnie koncerty pierwszego dnia „Dni Miejskiej Górki” to występy znakomitej skrzypaczki Agnes Violin i gwiazdy imprezy - Rafała Brzozowskiego z zespołem. W sobotę publiczność będzie mogła podziwiać także pokazy taneczne, w których ujrzymy młodych tancerzy grupy „Perfekt” z Miejskiej Górki oraz Szkoły Tańca z Rawicza i Wąsosza. Ciekawie zapowiada się występ węgierskiego zespołu  ludowego „Ezust Kukapu”, który zaprezentuje popularne tańce kraju znad „Balatonu”.

  Drugi dzień tegorocznych Dni Miasta zdominują muzyka i tańce ludowe oraz koncerty popularnych wykonawców disco polo. Oprócz lokalnych zespołów śpiewaczych „Góreczanki”, „Pod Klonem” i „Włościanie” na estradzie zobaczymy „Biskupiański Zespół Folklorystyczny z Domachowa i Okolic” oraz Zespół Pieśni i Tańca "Żeńcy Wielkopolscy”.  W międzyczasie na scenie zagrają muzycy miejskogóreckiej Orkiestry Dętej. Niedzielną zabawę taneczną poprzedzą występy discopolowych gwiazd „Menelaos” oraz „Mejk”     

         Warto dodać, że na uczestników imprezy będą czekały atrakcje wesołego miasteczka, malowanie twarzy, warsztaty plastyczne oraz liczne wystawy i stoiska z różnorakim asortymentem.  

 

 


IAP Portal - (C)opyright by TELEKOM.pl Sp. z o.o.